0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Czy warto?

  Powiązane

  Czy warto?

  Czy warto kupić towar w ciemno, bo inni zachwalają,...

  Minerva M5550JDE – maszyna przemysłowa w świetnej cenie

  Model M5550JDE Rodzaj maszyny Stebnówka Chwytacz Wahadłowy Długość ściegu 0 mm do 5 mm Oświetlenie LED Naprężenie nici Płynna regulacja...

  Husqvarna Designer Topaz 40 – Hafciarka i maszyna do szycia

  Hafciarka i maszyna do szycia Husqvarna Designer Topaz 40 pozwala spełniać...

  Modna shopperka

  Modna torba na zakupy zwana shopperką, albo shopper bag,...

  Trochę o igłach maszynowych

  Jakie igły wybrać do domowej maszyny do szycia? Elementem niezbędnym...

  Udostępnij

  Czy warto kupić towar w ciemno, bo inni zachwalają, bo nie ma krytycznych słów na jego temat…. Cóż, kto się pochwali tym, że kupił sprzęt, który nie spełnia jego oczekiwań, a miał być tak wspaniały…

  Czy warto kupować zatem pierdyliard ściegów… wydając przy tym krocie… a nie korzystać z nich… przyznać się, ile razy skorzystałyście/skorzystaliście z tych tysiąca ozdobnych ściegów…. Może w euforii zakupu 5/20 razy… a potem … grunt to ścieg prosty i zygzak oraz dziurka.

  Czy warto zatem kupować u sprzedającego, który nawet na te najprostsze naprawy, czy regulacje odsyła do serwisu , bo sam nie potrafi maszyny wyregulować?

  Czy warto rozpatrywać fakt, że kupujemy towar z niekończącą się gwarancją, za którą musimy płacić co xx miesięcy, czy wystarczy nam podstawowa gwarancja?

  Czy warto słuchać sprzedającego, który prezentuje cuda wianki i tak naprawdę skupia się na temacie, iż to jego wyrób jest najtańszy z japońskimi częściami?

  Dużo tego…. „CZY WARTO“ …..

  Cały artykuł można przeczytać tutaj.

  Do tego artykułu powstał haft, hafcik, no powiedzmy że bardzo fajny projekt wykonany przez Rafal Glowa z Idea7 Embroidery.

  Ten wzorek jest do Waszej dyspozycji (ZA FRIKO). Udanego haftowania 🙂

  Nie zapomnijcie pochwalić się swoimi projektami 🙂

  POBIERZ WZÓR