Czy warto?

0
762

Czy warto kupić towar w ciemno, bo inni zachwalają, bo nie ma krytycznych słów na jego temat…. Cóż, kto się pochwali tym, że kupił sprzęt, który nie spełnia jego oczekiwań, a miał być tak wspaniały…

Czy warto kupować zatem pierdyliard ściegów… wydając przy tym krocie… a nie korzystać z nich… przyznać się, ile razy skorzystałyście/skorzystaliście z tych tysiąca ozdobnych ściegów…. Może w euforii zakupu 5/20 razy… a potem … grunt to ścieg prosty i zygzak oraz dziurka.

Czy warto zatem kupować u sprzedającego, który nawet na te najprostsze naprawy, czy regulacje odsyła do serwisu , bo sam nie potrafi maszyny wyregulować?

Czy warto rozpatrywać fakt, że kupujemy towar z niekończącą się gwarancją, za którą musimy płacić co xx miesięcy, czy wystarczy nam podstawowa gwarancja?

Czy warto słuchać sprzedającego, który prezentuje cuda wianki i tak naprawdę skupia się na temacie, iż to jego wyrób jest najtańszy z japońskimi częściami?

Dużo tego…. „CZY WARTO“ …..

Cały artykuł można przeczytać tutaj.

Do tego artykułu powstał haft, hafcik, no powiedzmy że bardzo fajny projekt wykonany przez Rafal Glowa z Idea7 Embroidery.

Ten wzorek jest do Waszej dyspozycji (ZA FRIKO). Udanego haftowania 🙂

Nie zapomnijcie pochwalić się swoimi projektami 🙂

POBIERZ WZÓR