Pfaff Performance Icon -maszyna przyszłości

0
670

Pfaff Performance Icon to zdecydowanie maszyna przyszłości! Pokazujemy Wam tą maszynę na raczej jako ciekawostkę, bo, bądźmy realistami, jej cena jest zawrotna 

Jednak kto wie, czy w przyszłości wszystkie maszyny nie będą wyglądać jak ta właśnie maszyna! Zapraszamy do lektury opisu

Tak pisze o niej sam producent i zdecydowanie nie potrzeba tu dodawać nic więcej:

Maszyna do szycia Pfaff Performance Icon – symbol nowoczesności i profesjonalizmu XXI w.
Maszyna do szycia Pfaff Performance Icon powoduje, że praca zapewnia nieopisaną frajdę. Perfekcyjnie łączy innowacje ze sprawdzonymi rozwiązaniami projektowymi, tworząc model idealny. Do dyspozycji użytkowników oferuje dziesięciocalowy ekran, możliwość połączenia z siecią przez wifi, prywatną chmurę MySewnet i 120 animowanych, ilustrowanych filmów do pomocy. Technologia ActiveStitch umożliwia szycie nawet najtrudniejszymi nićmi, bez względu na rodzaj obrabianego materiału. Dostęp do 522 unikalnych ściegów sprawia, że maszyna do szycia Pfaff Performance Icon pozwala realizować niepowtarzalne i spersonalizowane projekty. Na aurę nowoczesności otaczającą to niezawodne urządzenie wpływa również obecność udoskonalonego systemu IDT.

Ulepszony oryginalny IDT ™ System

Zintegrowany, najnowszy System podwójnego transportu od firmy PFAFF® precyzyjnie podaje wszystkie rodzaje tkanin od góry i od dołu, co zapewnia idealne szycie za każdym razem. Ma własne źródło zasilania dla większej kontroli, a wbudowany czujnik poinformuje Cię, kiedy go aktywować lub dezaktywować!

Olbrzymia Powierzchnia Pracy

Nowy Pfaff Performance ICON posiada największą na rynku, stworzoną przez inżynierów powierzchnię szycia zwiększoną aż o 69%, 12.2” (310mm) szerokość and 5.51” (140mm) wysokość. Wysokość głowicy szyjącej została zwiększona do 3” (76.2mm) co pozwala na lepszą widoczność przy pracy i swobodę dla Twoich rąk.

PFAFF PERFORMANCE ICON

Bezprecedensowy projekt oświetlenia

Innowacyjna technologia oświetlenia zapewnia najbardziej równomierne oświetlenie powierzchni roboczej. Dody LED są idealnie położone w wybranych, najkorzystniejszych punktach, aby wyeliminować wszelkie cienie męczące oczy.

W pełni automatyczny nawlekacz igły

Nasz najbardziej zaawansowany automat do nawlekania igły w maszynach do szycia PFAFF® to niezrównana szybkość i komfort. Naciskasz przycisk …i już! Nowy teleskopowy stojak na nici pozwala na założenie dużych szpul Twoich ulubionych nici.

Największy ekran dotykowy o wielkości tabletu

Duży interaktywny ekran dotykowy (10.1”/257mm), fullcolor z kątem widzenia 180 stopni z największym ekranem na rynku, dużym jak smartphone czy tablet. Graficzny interfejs jest specjalnie zaprojektowany według uwag i potrzeb użytkowników.

Moc, stabilności i precyzja.

Konstrukcja podstawy maszyny do szycia redukuje wibracje, zapewniając moc i stabilność, których potrzebujesz, aby uzyskać jak najbardziej precyzyjne wyniki pracy. Moc wkłucia igły jest prawie dwukrotnie większa niż w poprzednich modelach, a szycie ciężkich tkanin nigdy nie było tak łatwe.

Kompleksowa łączność z WiFi i chmurą mySewnet ™

Chmura mySewnet ™ z możliwością przechowywania i automatycznymi aktualizacjami oprogramowania za pośrednictwem Wi-Fi. Po podłączeniu do bezpłatnej aplikacji PFAFF® CreatorCue ™ otrzymujesz instrukcje szycia krok po kroku i samouczki z Centrum pomocy. Można je oglądać gdziekolwiek jesteś. Każdy krok synchronizuje się automatycznie między aplikacją a urządzeniem za pośrednictwem chmury mySewnet ™. Ściegi można ładować z aplikacji do urządzenia.

Innowacyjne i Exluzywne Techniki Ściegów

Poznaj unikalne, zaawansowane techniki ściegów: ściegi pływające, ściegi promienne, ściegi jedno-, dwu- i potrójnie wstążkowe, ściegi koronkowe i ściegi do układania w celu uzyskania wyrafinowanego projektu.

Dzielimy się wiedzą

Wspólna wiedza obejmuje Centrum pomocy oraz podręcznik użytkownika. Naszym celem jest wspieranie osób które stawiają pierwsze kroki w sztuce szycia. Nasze Centrum pomocy zawiera ponad 50 animowanych lub ilustrowanych interaktywnych przewodników „krok po kroku” do pomocy i wsparcia niezliczonych projektów.

Technologia ActivStitch ™

Nowa rewolucyjna technologia. Dzięki trzem patentom ta rewolucyjna technologia zapewnia precyzyjne, wspaniałe rezultaty nawet w przypadku szycia za pomocą trudnych czy nowatorskich nici, takich jak nici metalizowane. Czujniki mierzą grubość tkaniny, aby regulować ilość nici potrzebną do uzyskania idealnego ściegu i optymalnego naprężenia. Wyniki są idealne po obu stronach tkaniny.

Ulepszona konstrukcja ząbków

Dzięki nowej konstrukcji ząbków z 8 segmentami, przesuw materiału jest idealny a szycie profesjonalne. Segmenty dodane z przodu przed igłą dają zwiększoną kontrolę szycia.

Czujniki zerwania nitki górnej i dolnej

Ostrzega Cię, gdy ilość nici w szpulce jest niska lub nitka się zerwała.

Automat do obcinania nici

Automatycznie obcinanie górnej i dolnej nitki i jednocześnie przeciągnięcie jej na spodnią stronę materiału.

PFAFF PERFORMANCE ICON

Pływające ściegi

Dzięki tej wyjątkowej technice ściegów możesz tworzyć ozdoby do swojego projektu za pomocą ściegów, które wyglądają, jakby unosiły się na wierzchu tkaniny, bez żadnych połączeń między nimi, dając unikalny efekt projektów sztych ręcznie.

Piękne ściegi Radialne

Szyj łatwo ozdobnymi ściegami wzdłuż zakrzywionych linii. Promienne ściegi będą rozłożone równomiernie wzdłuż dowolnej krzywej.

Koronkowe ściegi brzegowe

Twórz delikatne koronki z nitkami, które wyglądają tak, jakby były uszyte ręcznie.

Ściegi potrójne, podwójne i pojedyncze wstążkowe

Dodaj elementy przestrzenne do swojego projektu za pomocą pięknych ściegów wstążkowych. Dzięki tej opatentowanej technice wąskie wstążki i wykończenia są wplecione w te specjalne ściegi podczas szycia.

Funkcja nowego kreatora ściegów Stitch Creator ™

Twórz nowe ściegi 9 mm lub edytuj wbudowane ściegi dla nieograniczonej kreatywności.

Ściegi Dwukolorowe Stosowe

Szyj piękne ściegi ozdobne w dwóch kolorach. Ściegi układające się w stos składają się z par ściegów które są przeznaczone do zszywania jeden na drugim.

Ponad 500 ściegów

Oprócz naszych specjalistycznych technik szycia, otrzymujesz szeroką gamę ściegów, w tym ściegi ozdobne 9 mm i ściegi Maxi o szerokości do 52 mm. Otrzymamy także 6 rodzajów czcionek do łączenia w sekwencje oraz kolejne 2 wyszywania monogramów, które ułatwią spersonalizowanie twoich projektów.

Dziurka Sensormatic

Dziurka na wymiar guzika jest wykonywana automatycznie z pomocą specjalnej stopki Sensormatic. Obydwie kolumny dziurki są wykonywane w tym samum kierunku co daje idealną i powtarzalną jakość wykonanej dziurki.

Większa Prędkość Pracy

Maksymalna prędkość pracy do 1050 ściegów na minutę.

Elekroniczna dźwignia kolanowa

Ergonomiczna dźwignia sterowana kolanem podnosi stopkę komfortowo i łatwo, dzięki czemu Twoje ręce są wolne.

Automatyczne podnoszenie stopki.

Natychmiast podnosi stopkę, gdy igła jest ustawiona w pozycji stop lub na końcu ściegu po obcięciu nitek.

Długa gwarancja 5-lat!

Maszyna objęta jest pięcioletnią gwarancją w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że odbieramy i dostarczamy maszynę bezpośrednio do miejsca zamieszkania bezpłatnie”.

Prawda, że wszystkie możliwości i udogodnienia tej maszyny robią niesamowite wrażenie?