Mata samogojąca 450x300 mm - Wytwórnia Śliczności
SKU: 75DB-4937F Kategoria:

Mata samogojąca 450×300 mm

110,00  z VAT

Poprzednia najniższa cena: 110,00 .

Produkt dostępny na zamówienie

- +
iRatyiLeasing

Maty serii CM (Craft Mats ) przeznaczone są do cięcia nożami krążkowymi, skalpelami jak i nożami segmentowymi.

Nie są jednak zalecane do cięcia z dużą siłą nożami z ostrzami segmentowymi model: HB i LB.

Maty skutecznie chronią ostrze przed zbyt szybkim stępie- niem a  blat stołu przed uszkodzeniem.

  • Maty mają trójwarstwową konstrukcję. Twarda warstwa  środkowa uniemożliwia przecięcie maty, warstwy zewnętrzne są miękkie dzięki czemu ostrze noża zagłębia się w nich podczas cięcia, skuteczne przecinając materiał ;
  • Powierzchnia mat jest lekko szorstka, co zapobiega poślizgowi materiału, a trwale nadrukowana podziałka ułatwia cięcie.

Maty OLFA produkowane są unikalną technologią wyłącznie w Japonii ze specjalnie dobranych tworzyw o wysokiej czystości. Dzięki temu wyróżniają się one szczególnie dużą trwałością i gwarantują maksymalną żywotność ostrzy.

5 – warstwowa mata podkładkowa o dużej powierzchni, z podziałką centymetrową, zaznaczonymi kątami i liniami równoległymi. Wykonana ze specjalnego tworzywa, które po cięciu samo się zasklepia, pozostawiając matę wciąż gładką. Doskonale nadaje się do wykrawania elementów patchworku.

Waga 1 kg
Przewijanie do góry
Wytwórnia Śliczności
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.