0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Juki HZL-353ZR-A

  Powiązane

  Trochę o igłach maszynowych

  Jakie igły wybrać do domowej maszyny do szycia?Elementem niezbędnym...

  HOT SALE

  ‼‼UWAGA UWAGA‼‼Czyścimy stany magazynowe W sobotę tj. 23.04.2022 od godziny...

  Sportowe legginsy z kieszonką

  Legginsy to must have w szafie aktywnej osoby. Nie...

  Maszyna do szycia wciąga materiał? Dowiedz się dlaczego!

  Dlaczego maszyna do szycia wciąga materiał? Jedną z najczęstszych...

  Udostępnij

  Dziś pojawi się kilka słów na temat maszyny Juki HZL-353ZR-A. Jest nieskomplikowaną, kompaktową maszyną do szycia wykonaną z dobrej jakości materiałów.

  Maszyna jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Posiada 21 najbardziej popularnych programów ściegowych m.in.: proste, zygzakowe, owerlokowe a także automatyczne obszywanie dziurki.

  Regulacja docisku stopki pomaga w szyciu materiałów trudniejszych w transporcie tj. cienkich, grubych, elastycznych lub kilku warstw materiałów, czy też szycia po zgrubieniach.
  Opuszczane ząbki transportera pozwalają na szycie z wolnej ręki, pikowanie, haftowanie lub cerowanie. Wolne ramie ułatwia szycie nogawek, mankietów czy kołnierzyków, a oświetlenie LED-owe dodatkowo wpływa na komfort szycia.

  Wadą w tym modelu może być nawlekacz nici. Kilka użytkowniczek Juki HZL-353ZR-A wspomniało o tym na grupie Park Maszyn. Jednak patrząc na możliwości tej maszyny, nie stanowi to większego problemu.

  Juki HZL-353ZR-A to solidna konstrukcja oraz metalowe podzespoły z 3-letnią gwarancją. Maszyna jest godna polecenia dla osób szukających prostej, wydajnej, domowej maszyny do szycia.

  Poprzedni artykułHusqvarna Viking E20
  Następny artykułHusqvarna Emerald 116