Juki HZL-353ZR-A

0
562

Dziś pojawi się kilka słów na temat maszyny Juki HZL-353ZR-A. Jest nieskomplikowaną, kompaktową maszyną do szycia wykonaną z dobrej jakości materiałów.

Maszyna jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Posiada 21 najbardziej popularnych programów ściegowych m.in.: proste, zygzakowe, owerlokowe a także automatyczne obszywanie dziurki.

Regulacja docisku stopki pomaga w szyciu materiałów trudniejszych w transporcie tj. cienkich, grubych, elastycznych lub kilku warstw materiałów, czy też szycia po zgrubieniach.
Opuszczane ząbki transportera pozwalają na szycie z wolnej ręki, pikowanie, haftowanie lub cerowanie. Wolne ramie ułatwia szycie nogawek, mankietów czy kołnierzyków, a oświetlenie LED-owe dodatkowo wpływa na komfort szycia.

Wadą w tym modelu może być nawlekacz nici. Kilka użytkowniczek Juki HZL-353ZR-A wspomniało o tym na grupie Park Maszyn. Jednak patrząc na możliwości tej maszyny, nie stanowi to większego problemu.

Juki HZL-353ZR-A to solidna konstrukcja oraz metalowe podzespoły z 3-letnią gwarancją. Maszyna jest godna polecenia dla osób szukających prostej, wydajnej, domowej maszyny do szycia.