0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Juki HZL-353ZR-A

  Powiązane

  Czy warto?

  Czy warto kupić towar w ciemno, bo inni zachwalają,...

  Minerva M5550JDE – maszyna przemysłowa w świetnej cenie

  Model M5550JDE Rodzaj maszyny Stebnówka Chwytacz Wahadłowy Długość ściegu 0 mm do 5 mm Oświetlenie LED Naprężenie nici Płynna regulacja...

  Husqvarna Designer Topaz 40 – Hafciarka i maszyna do szycia

  Hafciarka i maszyna do szycia Husqvarna Designer Topaz 40 pozwala spełniać...

  Modna shopperka

  Modna torba na zakupy zwana shopperką, albo shopper bag,...

  Trochę o igłach maszynowych

  Jakie igły wybrać do domowej maszyny do szycia? Elementem niezbędnym...

  Udostępnij

  Dziś pojawi się kilka słów na temat maszyny Juki HZL-353ZR-A. Jest nieskomplikowaną, kompaktową maszyną do szycia wykonaną z dobrej jakości materiałów.

  Maszyna jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Posiada 21 najbardziej popularnych programów ściegowych m.in.: proste, zygzakowe, owerlokowe a także automatyczne obszywanie dziurki.

  Regulacja docisku stopki pomaga w szyciu materiałów trudniejszych w transporcie tj. cienkich, grubych, elastycznych lub kilku warstw materiałów, czy też szycia po zgrubieniach.
  Opuszczane ząbki transportera pozwalają na szycie z wolnej ręki, pikowanie, haftowanie lub cerowanie. Wolne ramie ułatwia szycie nogawek, mankietów czy kołnierzyków, a oświetlenie LED-owe dodatkowo wpływa na komfort szycia.

  Wadą w tym modelu może być nawlekacz nici. Kilka użytkowniczek Juki HZL-353ZR-A wspomniało o tym na grupie Park Maszyn. Jednak patrząc na możliwości tej maszyny, nie stanowi to większego problemu.

  Juki HZL-353ZR-A to solidna konstrukcja oraz metalowe podzespoły z 3-letnią gwarancją. Maszyna jest godna polecenia dla osób szukających prostej, wydajnej, domowej maszyny do szycia.

  Poprzedni artykułHusqvarna Viking E20
  Następny artykułHusqvarna Emerald 116