0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Juki HZL-353ZR-A

  Powiązane

  Janome 744D – nasza recenzja

  Doskonale znany przez wielu użytkowników owerlok Janome 744D Jest łatwy...

  Encyklopedia szycia J

  JEDWAB Jedwab – włókno pochodzenia zwierzęcego (białkowe) uzyskiwane z kokonu...

  Encyklopedia szycia I

  IGŁA MASZYNOWA - Budowa igły maszynowej: KOLBA  to część igły,...

  Gritzner Dorina 323

  Opis produktu:Mechaniczną maszynę Gritzner Dorina 323 wyróżnia moc i...

  Gritzner 6152 DFT VS. Gritzner 1037 DFT

  Gritzner 6152 DFT 2999,00 zł Maszyna do szycia Gritzner 6152 DFT to...

  Udostępnij

  Dziś pojawi się kilka słów na temat maszyny Juki HZL-353ZR-A. Jest nieskomplikowaną, kompaktową maszyną do szycia wykonaną z dobrej jakości materiałów.

  Maszyna jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Posiada 21 najbardziej popularnych programów ściegowych m.in.: proste, zygzakowe, owerlokowe a także automatyczne obszywanie dziurki.

  Regulacja docisku stopki pomaga w szyciu materiałów trudniejszych w transporcie tj. cienkich, grubych, elastycznych lub kilku warstw materiałów, czy też szycia po zgrubieniach.
  Opuszczane ząbki transportera pozwalają na szycie z wolnej ręki, pikowanie, haftowanie lub cerowanie. Wolne ramie ułatwia szycie nogawek, mankietów czy kołnierzyków, a oświetlenie LED-owe dodatkowo wpływa na komfort szycia.

  Wadą w tym modelu może być nawlekacz nici. Kilka użytkowniczek Juki HZL-353ZR-A wspomniało o tym na grupie Park Maszyn. Jednak patrząc na możliwości tej maszyny, nie stanowi to większego problemu.

  Juki HZL-353ZR-A to solidna konstrukcja oraz metalowe podzespoły z 3-letnią gwarancją. Maszyna jest godna polecenia dla osób szukających prostej, wydajnej, domowej maszyny do szycia.

  Poprzedni artykułHusqvarna Viking E20
  Następny artykułHusqvarna Emerald 116