Poznaj firmę BERNINA… przygodę trwającą nieprzerwanie od 1893 roku…

Niezwykłe poczucie dokładności i bezkompromisowa precyzja, którą Szwajcarzy mają we krwi, przekłada się na każdy produkt firmy BERNINA i widoczna jest we wszystkich jego elementach czy też najmniejszych detalach. Ta szwajcarska cecha narodowa, jaką właśnie jest perfekcjonizm sprawia, że BERNINA Intarnational AG wiedzie prym wśród światowych producentów hafciarek, maszyn do szycia i owerloków !

BERNINA – Szwajcarska precyzja, jakość i dokładność

Szybko rozwijająca się technologia wymaga od producentów wdrażania nowych rozwiązań w swoich maszynach i ciągłego rozwoju. Dowodem na to, że BERNINA przewodzi w tej dziedzinie wśród producentów jest to, że BERNINA od 2005 do dnia dzisiejszego wprowadziła 51 nowych modeli !! co daje nam średnio 5 modeli rocznie! (nie wliczając w to odświeżania wersji, tzw. FaceLiftingu).

BERNINA – Rozwój linii modelowej

To wszystko świadczy o tym, że BERNINA na bieżąco rozszerza swoją linię modelową wprowadzając coraz to nowsze i aktualne zdobycze techniki oraz dodając nowe, innowacyjne funkcje lub też ulepszając istniejące rozwiązania. Tym samym BERNINA nie zmusza do zmiany maszyn z powodu ich zużycia czy awarii.
Wszystkie maszyny BERNINA słyną z długowieczności. Pomimo tego producent zapewnia ponad przeciętny, kilkudziesięcioletni dostęp do części zamiennych. W tej sytuacji, aby dotrzeć do szerszego grona Odbiorców, BERNINA “zmuszona” jest do nieustającego rozwoju poprzez innowacje technologiczne w nowych modelach maszyn.

BERNINA – Innowacje i ciągły rozwój

Na potwierdzenie tego, że maszyny BERNINA są długowieczne, solidne i trwałe można powołać się na rekordzistkę, hafciarkę naszego Klienta model BERNINA Aurora 450, która “zamknęła licznik” ściegów wykonując 99 999 999 (uwaga: PRAWIE STO MILIONÓW WKŁUĆ !). Po wymianie licznika hafciarka w dalszym ciągu pracuje perfekcyjnie 🙂
Standardem wśród naszych Klientów jest kilkanaście milionów wkłuć / rok w seriach hafciarek linii 4, 5 i 7. I wszystko to bez wpływu na jakość haftu, wydajność i sprawność urządzenia. Należy dodać, że hafciarki linii 4 pracują u naszych Klientów nieprzerwanie od 2004 roku (sic!)

Szwajcarska Inżynieria BERNINA

BERNINA to gwarancja najwyższej precyzji mechanicznej i elektronicznej. Jakość, solidność, trwałość, niezawodność i bezawaryjność to jedne z wielu atutów firmy. Szwajcarscy inżynierowie BERNINA to prawdziwi wirtuozi w świecie hafciarek, maszyn do szycia i owerloków… Kupując urządzenia BERNINA możesz mieć pewność, że stajesz się posiadaczem szwajcarskiej tradycji, dziedzictwa i produktu, którego jakość i solidność są NIEPODWAŻALNE I NIEPOWTARZALNE.

BERNINA – Szwajcarskie Dziedzictwo nieprzerwanie od 1893 roku

BERNINA – Szwajcarskie Dziedzictwo Nieprzerwanie od 1893
BERNINA produkuje maszyny do szycia nieprzerwanie od ponad 120 lat. Podczas tego czasu BERNINA ciągle się rozwijała przekraczając raz po raz kolejne granice innowacji i kreatywności oraz cały czas doskonaląc swoje urządzenia. BERNINA od początku stawiała na jakość i solidność, a szwajcarska inżynieria i precyzja montażu widoczne są w każdej maszynie, hafciarce czy owerloku !

Bernette to użytkowe maszyny do szycia, hafciarki komputerowe i owerloki. Urządzenia przeznaczone dla domu, hobby, zabawy i nie tylko. W pełni funkcjonalne i najwyższej jakości maszyny oferujące wszystko co do domowego szycia i haftu niezbędne. Znajdą zastosowanie w każdym hobby gdzie wykorzystywane jest szycie i haft.

Maszyny Bernette są solidne, trwałe, niezawodne i pełne nowoczesnych rozwiązań. Najwyższa jakość, intuicyjna obsługa i atrakcyjna cena.

Firma BERNINA tworząc linię produktów Bernette dołożyła wszelkich starań, aby maszyny, hafciarki i owerloki spełniły oczekiwania początkujących i zaawansowanych użytkowników, a szwajcarska precyzja i jakość była widoczna na każdym kroku.

Pierwsza maszyna do szycia sygnowana logiem Bernette powstała w 1989 roku i był to model BERNINA 1230
Nazwa Bernette pochodzi od połączenia nazwy firmy BERNINA oraz imienia Odette, właścicielki firmy (Odette Ueltschi-Gegauf).

BERNINA + ODETTE = Bernette

Specjalistyczne hafciarki komputerowe, maszyny do szycia i owerloki sygnowane logiem BERNINA dedykowane są najbardziej wymagającym Użytkownikom oraz wykorzystującym je w ramach prowadzonej działalności gospodarczej (professional use).
Spełniają one znakomicie swoją rolę w usługach, produkcji i rzemiośle. Znajdują zastosowanie praktycznie w każdej dziedzinie haftu i szycia.

Maszyny te spełniają najwyższe standardy światowe połączone z innowacyjnymi rozwiązaniami i patentami szwajcarskich inżynierów BERNINA. Poprzez swoje logo wskazuje, że dany produkt posiada jeden lub więcej patentów zastrzeżonych przez firmę BERNINA. Są to takie rozwiązania jak: BSR, CutWork, PaintWork, CrystalWork, DualFeed, Rotary Hook 9-tej generacji, EConPC, ECOmode, SideWay Motion (szycie w 16-tu kierunkach)…

Kupując produkt z logiem BERNINA masz pewność, że znajdziesz w niej nowoczesne i unikalne rozwiązania, które nie są dostępne u innych producentów.
Masz wtedy pewność, że taki produkt spełnia najwyższe normy jakościowe w świecie haftu i szycia.

Źródło: http://www.bernina.pl/